Fandom

Vatowiec Wiki

Home

8pages on
this wiki
Add New Page
Talk0 Share
Logom bc
Wiki programu Vatowiec do kompleksowej obsługi firm (Ryczałt Ewidencjonowany, PKPiR oraz Pełna Księgowość).

Szczegółowy opis funkcji programu dostępny jest na stronie http://vatowiec.pl. Na tej witrynie udostępniane będą informacje pomocne w codziennym użytkowaniu programu, tworzone i edytowane przez jego użytkowników z wydatną pomocą pracowników firmy Pogotowie Komputerowe - twórcy oprogramowania.


Instrukcja dla OpornychEdit

Czyli Jak bezboleśnie rozpocząć prace z VATowcem i Kadrowcem, ktory okazuje sie byc wcale NIE taki straszny Jak go malują.

Pomocy! Edit

Pozostałe miejsca w których można poszukiwać pomocy do Vatowca to:


  • Forum,
  • Grupa Google,od 2010 nieaktywna.
  • Instrukcja - źródło
  • Krajowa Informacja Podatkowa - pomoc w sprawach podatkowych można uzyskać telefonicznie w Krajowej Informacji Podatkowej www.kip.gov.pl, tel. 801 801 055 055 lub (22) 330 0330.
Prawa autorskie

O ile tego wyraźnie nie zaznaczono, wszystkie treści zawarte na tej stronie są udostępniane na zasadzie Licencji GNU FDL co w skrócie oznacza, że są chronione prawem autorskim oraz: mogą być edytowane, powielane i udostępniane niekomercyjnie jak i komercyjnie na wszelkiego rodzaju nośnikach, zarówno w części jak i w całości pod warunkiem ścisłego przestrzegania Licencji GNU FDL. Mówi ona min., że wszelkie prace oparte na informacjach zawartych na tej stronie również muszą być udostępnione na Licencji GNU FDL, co w skrócie oznacza, że wiedzą uzyskaną na tych stronach nie można dzielić się inaczej niż otwarcie.

Z pełną treść licencji można zapoznać się na stronie http://www.gnu.org/licenses/fdl.html (nieoficjalne polskie tłumaczenie: http://gnu.org.pl/text/gfdl12-pl.html)

Copyright (c) 2007-2013. Praca Zbiorowa Internautów udostępniona na Licencji GNU Free Documentation License.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.